Bankadan Projeniz İçin Kredi Çekebilir misiniz?

0
187

Bankalar bireysel anlık ihtiyaçlar, konut veya araç kredileri gibi konularda verdiği kredi hizmetlerinin yanı sıra projeleri olanlar içinde ayrıcalıklı kredi imkanları sunuyor. Banka müşterilerinin sorduğu bankadan projeniz için kredi çekebilir misiniz? sorusunun yanıtı gereken şartların oluştuğu durumlarda olumlu olarak görünüyor. Tedarikçi kredileri, sermayesi olanlara yüksek oranlarda destek kredileri, kobi ve fuar kredi gibi krediler ile bankalar projelere çeşitli kredi yardımlarını arz ediyor. Özellikle kobiler tarafından sıkça kullanılan proje kredileri kişi ve kurumların iş kurmaları adına oldukça önemli bir yer taşıyor ve son derece avantajlı teklifler ile yardımcı oluyor.

Proje Kredisi İçin Gereklilikler

Projeleri olan kişi ve kurumlar için bankalar kredi vermek için belirledikleri şartları göz önünde bulunduruyorlar. İşini büyütmek veyahut yeni yatırımlarda bulunarak iş sahibi olmak isteyen kişiler projeleri için 120 aya kadar uzanan vade avantajları ile birlikte proje kredi başvurularını yapabiliyorlar. Bu şekilde kredi kullanan kişi veya kurumların aldıkları kredinin ödemesini 3 ay sonradan başlatmak ve 1.000.000 TL’ye varan kredi seçenekleri ile son derece avantajlı bir iş kurma veya geliştirme başlangıcı yapma olanakları bulunuyor. Son derece cazip teklifler ile kişiye veya kuruma özel taahhütler, ipotekler ile proje kredilerini veren bankalar bu şekilde işini kurmak ya da geliştirmek isteyenlere destek oluyorlar.

Cazip Geri Ödeme Teklifleri

Bankalardan proje için kredi çekmeyi talep edenler için, bankalar 120 aya varan avantajlı teklifler ile kredi veriyorlar. İşini büyütmek veya kurmak isteyen kobiler için son derece cazip bir kredi alma biçimi olan proje için kredi çekimi oldukça uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planlamaları ile banka müşterilerine arz ediliyor.

Fuar ve Franchise Kredisi

Uluslararası veya yerli fuarlarda yer alacak kurumlar için bu projelere de kredi sunan bankalar, lojistik, tanıtım gibi faaliyetlerin giderleri için kredi sağlıyorlar. Öte yandan franchise işletme sahibi olmak isteyen kişiler de proje için kredi hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. En sık tercih edilen kredi alımı biçimleri arasında yer alan proje hususunda bireylere ve kurumlara oldukça yardımcı olan franchise kredileri, bankalar ile iletişime geçilerek ve şartlar kişiye veya kuruma özel olarak belirlenerek gerçekleştiriliyor. Fuar ya da franchise kredisi almak isteyenlere uygun faiz oranları ile bu hizmeti sunan bankalar ödeme konusunda da 3 ay sonra ödemeye başlama gibi seçeneklerini aktif olarak bulunduruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here